FORUM TSC

Oficjalne forum TSC dla wszystkich członków sojuszu


#1 2009-07-30 13:05:30

Krev

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-28
Posty: 5
Punktów :   

Sposóby na farmy

chodzi głownie o to by zajmowalo to jak najmniej czasu.
mój sposob:

1. skanuje wszystkie planety (na ktorych nie bylo ruchu od 7 i wiecej dni) w zakresie okolo 100 ukladow slonecznych
2. spisuje sobie w notatkach te ktore nadaja sie na farmy
3. skanuje wszystkie zapisane farmy
4. wybieram tyle na ile starsza mi floty i usuwam raporty spziegowskie o tych ktore wybralem
5. "odswiezam" raporty ktore zostaly (przeskanowuje ponownie - usuwam stare raporty)
6. wracam do pkt 4 az skoncza sie raporty , wtedy wracam do pkt 3

to taki sposob dla poczatkujacych oczywiscie, potem juz jest malo przydatny ;]

podzielcie sie swoimi radami

Offline

 

#2 2009-07-30 20:38:36

Macci

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-28
Posty: 4
Punktów :   

Re: Sposóby na farmy

Ja zwyczajnie skanuje wszystkich graczy na podobnym poziomie + wszyscy nieaktywni i wybieram sobie ofiare ktora ma duzo surowcow, i slaba obrone. Gdy upatrze taki cel, mecze go az skoncza sie surowce/obejmie go noobprotection/znajde inna, lepsza farme ;]
Narazie ta taktyka sie sprawdza

Offline

 

#3 2009-07-31 22:35:43

recon

Administrator

3110451
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2009-07-27
Posty: 20
Punktów :   

Re: Sposóby na farmy

Witam  Rodacy... moim skromnym zdaniem farmienie powinno wyglądać w ten sposób :
robimy dużo kawy... mając MT latamy na małe farmy czyli do 50k surowca na planecie latamy wszędzie bez znaczenia czy aktywny czy nie... jest surowiec lecimy... z zebranych surowców ładujemy w badania aby osiągnąć poziom DT i oczywiście techno. komputerowa...wtedy można pomyśleć o większej ilości fal rabunkowych....
następnie starać się rozwinąć nanity i próbować z księżycem a to dlatego ze po przekroczeniu 5 k pkt tracimy status "noob" i zaczną się problemy ze strony graczy którzy maja falangę... także panowie zacisnąć pasa i Farmić dużo i szybko surowców nie zbierać tylko regularnie wydawać każdy 1 k surowca do 1 pkt ... no to na tyle troszkę się rozpisałem mam nadzieje ze to docenicie i weźmiecie kilka rad. Pozdrawiam RECON

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.miniland.pun.pl www.tf.pun.pl www.fon.pun.pl www.bforc3.pun.pl www.czatlegnica.pun.pl